Amerykanie Są Zmęczeni Z Otyłością?

Amerykanie Są Zmęczeni Z Otyłością?Wzrost tempa otyłość narodu, wydaje się słabnąć, a w niektórych grupach jest wyrównany, według nowego badania. Jednak stawka jest nadal dwa razy więcej, niż cel rządu na 2010 rok.

“Wydaje się, że występuje na całym świecie,” badacz Katherine Flegal, cms, starszy pracownik naukowy w Narodowym centrum CDC według statystyk zdrowia, mówi o stabilizacji poziomu otyłości wśród dorosłych. Flegal i jego koledzy opublikowali raport na temat trendów występowania otyłości i dokument o trendach rozwoju otyłości u dzieci i młodzieży w czasopiśmie american medical Association.

Odsetek otyłych dorosłych amerykanów niewiele się zmieniła w latach 1960-tych i 1970-tych latach, ale wzrosła prawie o osiem punktów procentowych między 1976-1980 1988-1994 i Narodowego zdrowia i odżywiania, badania lekarskie, lub programu nhanes.

Jak Amerykanie Składają

W latach 2009-2010 ponad 35% mężczyzn i kobiet, a około 17% dzieci i młodzieży w wieku 2-19 były grubymi, Flegal i jej autory piszą. Który dodaje w sumie 90,5 mln amerykanów jest otyłych. Zdrowi ludzie 2010 cele zostały 15% otyłości wśród populacji dorosłych i 5% otyłości wśród dzieci.Jak Amerykanie Składają

Otyłość u dorosłych określono Wskaźnik Masy ciała lub BMI 30 lub wyżej. BMI jest obliczenie na podstawie wzrostu i masy ciała. Na przykład, 5-metrowa-4 osoby dorosłe należy do kategorii grube od 174 kg, podczas gdy 5-foot-9 osób otyłych w 203 kg lub więcej. U dzieci, otyłość definiowana jako BMI na poziomie lub powyżej 95 percentyla dla danego wieku i płci.

Za pomocą programu nhanes dane, badacze porównywali wskaźniki otyłości w latach 2009-2010 z tych w latach 1999-2000. Wzrost odnotowano tylko u mężczyzn i chłopców, ale nie kobiet i dziewcząt. W latach 2009-2010, kobiety w wieku 60 lat i starsze byli prawdopodobni niż młodzi kobiety cierpią z powodu otyłości, ale nie było żadnych istotnych różnic w częstości występowania otyłości u mężczyzn według wieku.

Wobec białych i Latynoskich dorosłych uczestników ankiety, otyłość częściej występuje w afro-amerykanów, około połowa z nich miało BMI 30 lub więcej. Jednak, jak podkreślają autorzy, “w tej BMI, czarne kobiety i mężczyźni zazwyczaj mają większą masę mięśniową i zmniejszyć masę tłuszczową, niż biali mężczyźni i kobiety.”

Takie rasowe/etniczne różnice stwierdzono u dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 19, o około jedną czwartą afro-amerykanów w tej grupie wiekowej są zgodne z definicji otyłości. Jak ze starszymi, naukowcy piszą, BMI “jest niedoskonały pomiar tkanki tłuszczowej.”

“Nie wiadomo, jednak, jeśli tusza ciała jest silnym predyktorem otyłości zdrowie wyniki, niż BMI,” mówią naukowcy.

Niektórzy badacze sugerują, że 30% amerykańskiej młodzieży będzie otyłych do 2030 roku, ale, piszą autorzy, ich dane sugerują, że szybki wzrost częstości występowania otyłości widzieli w latach 1980-tych i 1990-tych nie kontynuowali w tej dekadzie”.

Ryzyka otyłości zaczyna trafiać do domu?Ryzyka otyłości zaczyna trafiać do domu?

Tak, że amerykanie wreszcie zaczęli słuchać wiadomości o ryzyko otyłości? “Nie chciałbym spekulować zbyt wiele” – mówi Flegal.

Ponadto, mówi, “nie byłoby żadnych realnych podstaw, by spodziewać się, że częstość występowania iść w górę i w górę i w górę. Jeśli uważasz, że zamierza iść z duchem czasu, to wymaga jaki-otyłość-wzrost współczynnik, który będzie zwiększał się z czasem.”

Być może amerykanie nie cięższe, zasugerował Kelly Brownell , doktor nauk medycznych, dyrektor Yale centrum Rudd w żywności polityce i otyłości.

“Może po prostu trafiły w naturalnym płaskowyżu, gdzie go po prostu nie może iść wyżej” – mówi Brownell . “Jest to swego rodzaju zwycięstwo, ale cyfry najprawdopodobniej po prostu z katastrofalnej prędkością.”

Do tej pory, jak mówi, “istnieją pewne bardzo poważne zmiany w tym, jak kraj patrzy na ten problem”. Zamiast omawiać zalety różnych diet, mówi Brownell , prasy i opinii publicznej, mające na celu podejmowanie działań w celu zapobiegania otyłości, takie jak poprawa żywienia w szkołach i poboru podatku sody. “Kraj zmierza w dobrym kierunku” – mówi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *